درباره شرکت تجارت و بازرگانی کلیدر

شعار سازمانی شرکت تجارت بازرگانی کلیدر، "زندگی با هنر"، در حقیقت نشانی روشن از آن چه در کلیدر به مشتریان عرضه می گردد.ما در کلیدر بر این باوریم که آن چه ما عرضه می داریم فراتر از یک محصول ساختمانی می باشد و می توان نام "هنر" را بر آن گذاشت. با توجه به خط مشی کلی روجا که روی تامین بهترین و با کیفیت ترین محصولات متمرکز است،تیم بازرگانی و بازاریابی کلیدر توانست در مدت بیشتر از یک سال با بررسی دقیق اکثر تولیدکنندگان اروپایی و هم چنین مطالعه دقیق بازار داخل، مجموعه ای بی نظیر از برندهای تراز اول اروپا را در زمینه های طراحی داخلی و دکوراسیون ساختمان گردهم آورد و با اخذ نمایندگی انحصاری توزیع این محصولات در بازار ایران ، گام بلندی را در جهت تحقق هدف اصلی تاسیس این مجموعه بردارد.

درباره شرکت تجارت و بازرگانی کلیدر

تجارت وبازرگانی کلیدر ، زیر مجموعه ای از گروه مهندسی کلیدر و از جمله شرکت های پیش رو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد.

هدف از تاسیس این مجموعه در سال 1391 ، پر نمودن شکاف عمیقی بود که در بازار داخلی کشور در زمینه واردات و تامین محصولات با کیفیت و تکنولوژی های به روز در صنعت ساختمان به چشم می خورد.

این شکاف، واقعیتی بود که شرکت برج سازان کلیدر در طی نزدیک به 25 سال اجرای پروژه های عظیم ساختمانی با آن مواجه بود و در چند سال اخیر به علت واردات بی حد وحصر کالاهای بی کیفیت از کشورهای مختلف خصوصا کشورهای حوزه آسیای شرقی اندکی پر رنگ تر گشته بود. فاز اول فعالیت کاری تجارت بازرگانی کلیدر با تامین و توزیع محصولاتی که بیشتر در مرحله نازک کاری و طراحی داخلی ساختمان مورد نیاز می باشند، کلید خورد .

با توجه به خط مشی کلی کلیدر که روی تامین بهترین و با کیفیت ترین محصولات متمرکز است،تیم بازرگانی و بازاریابی کلیدر توانست در مدت بیشتر از یک سال با بررسی دقیق اکثر تولیدکنندگان اروپایی و هم چنین مطالعه دقیق بازار داخل، مجموعه ای بی نظیر از برندهای تراز اول اروپا را در زمینه های طراحی داخلی و دکوراسیون ساختمان گردهم آورد و با اخذ نمایندگی انحصاری توزیع این محصولات در بازار ایران ، گام بلندی را در جهت تحقق هدف اصلی تاسیس این مجموعه بردارد.

شعار سازمانی کلیدر، "زندگی با هنر"، در حقیقت نشانی روشن از آن چه در روجا به مشتریان عرضه می گردد.ما در کلیدر بر این باوریم که آن چه ما عرضه می داریم فراتر از یک محصول ساختمانی می باشد و می توان نام "هنر" را بر آن گذاشت.

محصولات کلیدر در حال حاضر شامل کف پوش و دیوارپوش(جهت فضای داخل و خارج ساختمان)،محصولات روشنایی، شیرآلات وچینی آلات بهداشتی و مبلمان و نماهای آجری و کامپوزیتی مدرن و سیستم های تهویه و تاسیساتی مدرن می باشند که با توجه به دید بلند مدت و استراتژیک تیم مدیریتی کلیدر امکان بسط و توسعه این محصولات در آینده نزدیک وجود دارد.

کف پوش ها و دیوارپوش های کلیدر انواع کاشی و سرامیک، موزاییک های شیشه ای، سنگ آنتیک و طبیعی، تایل های چرمی، چوب و... می باشد که در میان این مجموعه نام برند هایی همچون بیزاسسا ایتالیا و پترا آنتیک ایتالیا به چشم می خورد. در بخش محصولات روشنایی تنوعی بی نظیر از لوستر ها و چراغ ها جهت کاربرد در فضا های مختلف ساختمان و هم چنین فضاهای بیرونی به چشم می خورد.روجا با عرضه محصولات مدرن و کلاسیک در این بخش سعی در تامین سلایق مختلف و متنوع تمامی مشتریان عزیز خود داشته است.

شیرآلات و چینی آلات بهداشتی شامل مجموعه ای از محصولات چندین برند ایتالیایی و اسپانیایی می باشد که حق انتخاب گسترده ای را برای مشتریان عزیز فراهم می آورد. در بخش مبلمان نیز کلکسیونی بی نظیر از مبلمان ، میز و صندلی های مدرن و کلاسیک محصول کشور ایتالیا گردآوری گردیده اند.

در بخش نماهای ساختمانی مجموعه بی نظیری از نماهای مدرن روز دنیا در صنعت ساختمان که بر گرفته از تکنولوژی معماری ایرانی اروپایی است جمع آوری شده است. تاسیسات و تهویه های مدرن روز دنیا را در مجموعه ای بی نظیر ارایه خواهیم کرد. افتخار ما این است که شما مشتری ما باشید.